HIZLI İLETİŞİM
0090 530 066 75 18
info@camoglunakliyat.com

Motorlu araç taşıma

Türkiyenin En güvenilir C3 Belgeli Nakliye Firması

Uluslararası motorlu araç taşımacılığı, araba nakliyesi kişilerin fazla alışkın olmadıkları, ancak zaman zaman tercih edilebilen nakliye hizmetlerinden birisidir. Bu hizmete başvurma amacı Şahsi otomobilin nakliyesi ile amaçlanan aracın çıkış Ülkesinden varış yerine kadar hasarsız ve zamanında nakledilmesidir.

Motorlu taşıtlar her ne kadar kendi başına yolda gidebilen otomobil olarak tanımlansa da bazı durumlarda bireyler araçlarını kullanarak belirli bir mesafeyi kat etmek yerine araçlarını bir tır yardımı ile götürmek istedikleri yere ulaştırır. Bunun yanında araçların üretim noktasından satış noktasına ulaştırılması aşamasında da araç nakliyesi hizmetlerinden faydalanılır.

Çamoğlu Nakliyat olarak hizmetin alınma nedeni ne olursa olsun araçlarınızın güven içinde taşınmasını sağlıyor ve size kaliteli hizmetin keyfini yaşatıyoruz.

Aracınızın çıkış işlemleri yurda giriş işlemleri aracı yabancı plakadan türk plakasına çevirme (Millileştirme) işlemleri, istendiğinde Misafir araç işlemlerinin yapılması gibi yabancı veya türk müşterilerimize bu hizmetleri en üst düzeyde ve problemsiz olarak veriyoruz.

Araç Nakliye Hizmeti Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Araçlarınızın nakledilmesi aşamasında tercih edebileceğiniz nakliye hizmetinde aşağıdaki durumlardan bir tanesi ile karşı karşıya olmanız durumunda hemen Çamoğlu Nakliyat’ı arayarak detay bilgi alabilir, uygun görmeniz durumunda bu hizmetimizden en uygun bedelle yararlanabilirsiniz.

Yolculuk esnasında aracınızın büyük arıza yapması veya Allah korusun yola gidemeyecek kadar hasar alması durumlarında

Tatile uçak veya farklı bir yöntemle gittiğinizde aracınızla dönmek istemeniz en doğal isteklerinizden bir tanesi olabilir. Bu durumda aracınızın bulunduğunuz yere getirilmesi için nakliye hizmetinden faydalanmanız mümkündür. (Araçla gidip farklı bir yöntemle dönmek istediğinizde de aynı durum geçerlidir.)

Tatile gidip gelirken alternatifleri kullanmış olsanız da tatil yerinde kendi aracınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Böylesi durumlarda aracınızın nakliye firmasında taşınmasını sağlayabilir ve aracınızın konforunu tatiliniz boyunca yaşayabilirsiniz.

Uzun yol tecrübesi olmayan Uluslararası yolda otomobil kullanmaya cesaret edemeyen sürücüler için de araç nakliyesi hizmeti idealdir.

Biz Çamoğlu Nakliyat olarak nakliye konusunda tecrübemiz ile daima en güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. Araçlarınızı güvenle naklederken talep etmeniz halinde sigorta ve diğer önlemleri de alan firmamız aracınıza zarar gelmemesi noktasında her türlü önlemi alır.

Yurt dışı araç nakliyesi hizmetlerimiz sayesinde otomobilinizi Türkiye’nin ve dünyanın herhangi bir noktasına taşıyabileceğinizi unutmamalısınız.