HIZLI İLETİŞİM
0090 530 066 75 18
info@camoglunakliyat.com

Türkiye den Tüm Dünya ya Evden eve Nakliyat 

Her hafta Türkiyeden Avrupaya Avrupadan Türkiye ye parça eşya taşıyoruz. Uygun Fiyatlarımızla Hızlı, Kaliteli ve Güvenli Taşımacılık

Created with Sketch.

DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI

Kitle taşımacılığı içinde birim tasıma maliyeti düşük olan ulaşım yolu Deniz yoludur. Bu nedenle de sanayileşmiş Deniz ülkeleri taşımacılıkta Deniz yolunu yeğlemektedirler. Kaliteli hizmetimiz ve uzman kadromuzla Deniz yolu ile gidilebilecek Dünyanın tüm Limanlarına ihracat ve tüm Limanlardan ithalat hizmetini sunmaktayız. Bu hizmetimizi komple olabileceği gibi parsiyel olarak ta yapmaktayız.
Ayni zamanda bedelsiz zati eşya taşımacılığı da komple veya parsiyel olarak, ister evden eve sisteminde isterse liman teslim olacakta yapılmaktadır. CAMOGLU NAKLİYAT, Dünyanın tüm limanlarında güvenilir acentelerle işbirliği yaparak siz değerli müşterilerimize en üst düzeyde kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

AYRICA, CAMOGLU ULUSLARARASI NAKLİYAT, Konteyner hat operatörleri ile yapmış olduğu uzun dönemli anlaşmalar, zengin müşteri portföyünün sağladığı satın alma gücü ve güçlü acente ağı ile “kapıdan kapıya” ve “tek muhatap” prensibi ile uluslararası konteyner (Komple ve parsiyel) forwarding hizmeti vermektedir.

CAMOGLU LOJİSTİK, bitmiş araç ithalatı ve ihracatı deniz aşırı taşımalarında; RO-RO veya PCC (Pure Car Carrier) kiralayarak uluslararası deniz taşımacılığı hizmeti vermektedir.
CAMOGLU LOJİSTİK, dökme ve genel kargo yüklerin (cevher, çimento, demir-çelik) denizyolu ile taşınması için gemi kiralama (chartering), brokering ve liman acenteliği hizmetleri vermektedir.

En fazla çalıştığımız ülkeler; İngiltere, Fransa, Hollanda, Norveç, güney Afrika, Dubai, mısır, abu Dabi, Hindistan, Avustralya, yeni zellenda, New zelland, Malezya, Kanada, Fas, Moritanya, Danimarka, İsveç, Finlandiya